7 këshilla për ndërtimin e CV-së perfekte (Infografik)

Publikuar më: 16-04-2016

WinningCVFeat-644x373Kur po kërkoni një punë, CV-ja juaj është padyshim ndër gjërat më të rëndësishme. Punëdhënësi potencial do të nxitet më së shumti nga informacioni që bart CV për të vendosur nëse eksperienca juaj ja vlen.

Por si të krijoni një CV serioze? Ndiqni shtatë hapat paraqitur në infografikun mëposhtë dhe lini në fushën e komenteve përshtypjet tuaja. (PCWorld Albanian)

Infographic_-_how_to_write_an_interview_winning_CVjpg

7 këshilla për ndërtimin e CV-së perfekte (Infografik)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)